Edem Resort & SPA

www.edem-resort.com.ua

Edem Resort & SPA — це відпочинковий заміський палацово-парковий комплекс з концепцією «14+», розташований неподалік від старовинного Львова, на березі джерельного озера. Казковий ліс, чисте повітря та тиша сприяють відчуттю єдності з природою та досягненню гармонії душі, розуму і тіла.

Комплекс поєднує в собі готель класу «люкс» зі 100 ексклюзивними номерами, 5 вишуканих ресторанів та 5 конференцзалів.

Серце комплексу — Центр відновлення здоров’я, що пропонує програми з детоксу, очищення організму, покращення обміну речовин та біорегуляції. А в розкішному SPA можна відновити життєві сили в басейні, саунах та соляній кімнаті.

Edem

Концепція формату «14+» (приймаються гості не молодші 14 років) має на меті забезпечити гармонійний відпочинок постійних гостей, які приїжджають до нас оздоровлюватись за спеціальною програмою, ми підтримуємо цю концепцію згідно з міжнародними стандартами. Цей формат готельного відпочинку, який закордоном відомий ще під назвою  “child free”, є популярним в європейських країнах (Німеччина, Австрія, Франція, Іспанія, Кіпр), особливо в оздоровчих комплексах із медичними програмами та в готелях преміум-класу 5 зірок. Це зумовлено декількома важливими факторами:

  • Участь в оздоровчих та медичних програмах вимагає проведення більшості часу на процедурах і це унеможливлює спілкування та догляд за дітьми;
  • Згідно програми більшість зон відпочинку позиціонується як територія тиші, спокою та медитації.

Edem1

Edem Resort & SPA докладає зусиль, щоб створити гостинну атмосферу, де усі гості можуть почувати себе як вдома в оточені друзів та спокою.