Про Hranipex

logo_hranipex

www.hranipex.com.ua/uk

Завантажити каталог: http://www.hranipex.com.ua/uk/catalogue/

Компанія «Hranipex» — це великий чешський виробник кромок для меблів в Центральній та Східній Європі. Окрім широкої колекції кромок, також пропонує плавкі, дисперсійні, монтажні та конструкційні клеї, та електронні прилади для розпилення та очисні засоби до них для ефективної допомоги при проклейці деталей меблів. Індивідуальний підхід та професійність є базовими принципами роботи компанії.

Компанії існує з 1993 року. Відтоді колектив «Hranipex», обов’язково беручі до уваги побажання та вимоги замовника, постійно підвищує свій рівень. Дочірні компанії існують в Австрії, Білорусі, Великобританії, Литві, Німеччині, Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині, Україні, Франції, а торговельні представництва – і в інших країнах Європи. Але в плани компанії входить подальший зріст та проникнення на інші зарубіжні ринки, щоб принести замовникам конкурентно вигідні пропозиції.

Надійність, якість, швидкість, висококваліфікований сервіс та професійність — є головними засадами компанії «Hranipex», задля задоволення своїх клієнтів. Співпрацювати з перевіреним постачальником, який регулярно підтверджує свою марку в щоденній роботі зі своїми замовниками є справжнім задоволенням!