Збірка та установка

Замовивши нові меблі, кожен задумується про їх збірку та установку. Також може виникнути необхідність демонтувати і перевезти старі меблі. Досвідчені майстри до Ваших послуг. Демонтаж, монтаж, перевезення та установка меблів – це те, чим займаються професіонали, які працюють в нашій компанії. Оперативно виконуємо роботи у зручний для Вас час.

Чому саме ми?

  1. Так як головним напрямком нашої компанії є виготовлення індивідуальних меблів, наші майстри мають величезний досвід роботи не тільки зі стандартними меблями, купленими в магазині, але і зі складними конструкціями, нестандартними інженерними рішеннями меблів.
  2. Наші майстри мають повний набір сучасних інструментів кращих світових брендів (Bosh, Makita, DeWALT, Sparky, Metabo, Hitachi, Festool). Такий підхід не тільки зручний співробітникам для збірки і ремонту меблів, але і знижує час монтажу і перебування на об’єкті у замовника.
  3. Ми маємо досвід збірки як українських меблів, так і меблів з інших країн (Китай, Туреччина, Німеччина, Італія).
  4. Так, як ми займаємося індивідуальною розробкою меблів, у нас є можливість доповнити куплені меблі додатковими елементами так, щоб вони відповідали стилю і органічно вписалися в інтер’єр.

Послуги по підключенню сантехніки, електричних, газових побутових приладів вимагають участь авторизованих сервісних центрів і при установці меблів такі послуги нашою організацією не здійснюються. В окремих випадках можливе підключення холодильника, витяжки, світильників, духової шафи.